Komplexní řešení Vašeho bydlení

+420 725 606 660


Rekonstrukce koupelny Los Kachlos Belize Brown

Los Kachlos obklad Belize Brown 15x90 a LANDES MIEL 22,5x90x1  | Koupelny-svitavy.cz Malé modré kachličky a staré vybavení jsou ještě smutnou realitou mnoha koupelen, přestože již dávno nesplňují nároky na dnešní uživatelský komfort i vzhled. Nové velkoformátové kalibrované obklady jsou nejen krásné, ale usnadňují i údržbu, a to vzhledem k ploše a menšímu počtu mnohem užších spár. Moderní vybavení po rekonstrukci koupelny šetří energii, ať již nastavením nebo tvarem. Koupelnový žebřík nastavíte jen na určité doby, kdy má topit. Kotel obsahuje ekonomická nastavení. WC splachujete zvoleným množstvím vody. Povrch keramiky a skla má ošetření, které snižuje čas úklidu, který můžete věnovat jiným činnostem, a také je na ně vhodné používat pouze šetrné mycí prostředky, které můžete vybrat i v ekologických variantách.

Detaily, které usnadní život

V galerii najdete pár vychytávek, o kterých je dobré přemýšlet, pokud začínáte s rekonstrukcí koupelny, jako například podomítkovou baterii s bidetovou sprškou Ravak, která nejen ušetří místo za klasický bidet, ale je také mnohem jednodušší k použití. Podomítkový modul GEBERIT Duofix pro závěsné WC s ovládacím tlačítkem GEBERIT Sigma 40 má za úkol jednoduché odsávání zápachu s filtrací přes aktivní uhlí včetně možnosti vložení osvěžovacích tablet. Celou funkci si můžete prohlédnout ve videu níže. Dále je to elektrické topné těleso s regulátorem teploty se sušením a termostat ke kotli Ariston.

Jak funguje duo Geberit Duofix a ovládací tlačítko Sigma40? Podívejte se na video:

Obklady Los Kachlos a koupelnový nábytek Jika | Koupelny-svitavy.cz

Při rekonstrukci jsme použili obklad Los Kachlos Belize Brown v rozměru 15x90 a Landes Miel 22,5 x 90 x 1 v hnědé barvě. Obklady jsou nejvyšší kvality v několika cenových kategoriích a uvidíte je například i na místech  jako je luxusní hotel Chateau Mcely, Jurkovičův dům v Luhačovicích nebo Baťově domě ve Zlíně atd. Koupelnové vybavení je od výrobce Jika z řady Tigo s koupelnovým zrcadlem na desce INTEDOOR LINE.

Koupelnová boční skříňka | Koupelny-svitavy.cz Skříňka s umyvadlem Jika Tigo 65 cm | Koupelny-svitavy.cz

Sprchový kout Gelco Walk In a baterie Ravak Neo

Sprchový kout Gelco Walk In | Koupelny-svitavy.cz Ravak TERMO 300 TE 093.00/150 sprchový sloup s termostatickou baterii a sprchovým setem   X070099 | Koupelny-svitavy.cz Termostatická baterie Ravak TERMO  se sprchovým setem má čtvercovou ABS hlavovou sprchu 25 cm; ruční sprchu Air - 3 funkce, sprchový sloup je otočitelný i do stran. Sprchová zástěna je Gelco Walk In 

v rozměru 100 cm, sklo čiré GWS100200 a ukotvená je pevnou vzpěrou v rozměru 90 cm GWVP90.

ACO odtokový žlab a rošt ShowerDrain C

ACO odtokový rošt ShowerDrain C 785 mm, design Square  408565 | Koupelny-svitavy.cz

 

Pokud uvažujete o sprchovém koutě bez vaničky, doporučujeme výrobce ACO Shower Drain:

Pro ekonomické projekty je ideální řada ACO ShowerDrain C, pro náročné projekty zvolte žlaby ACO ShowerDrain E, které lze také doplnit o LED osvětlení.

S odvodňovacími žlaby ACO máme vlastní mnohaleté zkušenosti a obstály na jedničku.

Referenční místa, kde byla použita nejvyšší řada ACO Shower Drain E:

  • KAMEHA, 5* hotel, Německo - grand hotel v Bonnu
  •    HOTEL SAPPHIRE, Turecko - luxury hotel v Istanbulu
  •      ATLANTIC, 4* hotel, Německo - grand hotel v Brémách

WC Kolo Nova

Na míru vyrobená WC skříňka | Koupelny-svitavy.cz WC Kolo Nova s hlubokým splachováním a duroplastovým sedátkem s funkcí slowclose | Koupelny-svitavy.cz

WC skříňka je na míru vyrobená a lze do ní ukrýt hygienické potřeby nebo úklidové prostředky. Zároveň slouží jako přístup ke stupačkám. Závěsný klozet KOLO NOVA má hluboké splachování a sedátko je z tvrdého plastu, které bude držet tvar. Sedátko má také funkci SlowClose - pomalé sklápění.

Koupelnové těleso Korado Koralux Rondo Max a kotel Ariston

Radiátor Korado Koralux Rondo Max a kotel Ariston | Koupelny-svitavy.cz

Součástí rekonstrukce koupelny byla i rekonstrukce podlah v bytě. A niže se podívejte, jak to všechno začalo :)

Jak to všechno začalo

Rekonstrukce koupelny

Rekonstrukce koupelny

Rekonstrukce koupelny

Chcete rekonstrukci koupelny? Napište nám a rezervujte si termín schůzky

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.© 2021, PEM trade s.r.o. - všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑