Upravit stránku

Rekonstrukce panelákové koupelny, Říčany

CO JSME ZDE ZREalizovali?

  1. Koupelnu
  2. WC
  3. Chodbu
Půdorys koupelny a wc v paneláku| Koupelny-svitavy.cz

1.

Koupelna

patchwork paneláková koupelna s chytře řešeným sprchovým koutem

V koupelně s výměrou 3m2 je zajímavým řešením obdélníkový sprchový kout SanSwiss TOP LINE s třídílnými posuvným dveřmi. Vymyká se tak tradičním čtvrkruhům, které jsou nejčastějším vybavením mini koupelen. Sprchový kout tak může být opravdu velkorysý i v malé koupelně, a to rozměrem 110 x 80 cm. Designový vzhled doplňuje funkčnost - dveře mají magnetické těsnění, bezpečnostní 3 mm sklo má antiplakovou úpravu a dveře lze odklápět pro snadné čistění.

Prostor je dokonalé sladěný a vše má své skvěle padnoucí místo, kde nic nezavazí a nevyčnívají žádné hrany, které by znepříjemňovaly každodenní použití. Koupelnová skříňka Intedoor BOX s umyvadlem je přesně zarovnaná s pevnou částí dveří sprchového koutu, výsuvy vysoké skříňky jsou přesně zarovnané se obložkami dveří, pračka je lehce zasunutá za sprchový kout a topný žebřík Korado vyplňuje malý prostor za zárubní.

Obklady jsou hladké a v krémové barvě, do sprchového koutu jsme zvolili netradiční vzor patchwork, který vynikne i v malém prostoru a na zemi je obklad imitace dřeva, který prostor zútulní.

1
2
3
4
5
6

2.

Toaleta
1
2

toaleta

WC je už dnes netypicky osazeno kombi klozetem, který však na kráse neubírá, protože se doplňuje se vzorem patchwork na obkladech, který ladí atmosféru do starších časů. Závěsná WC souprava Bemeta a revizní okno s úložným prostem, zachovávají prostor čistý a velice snadno udržovatelný.

3.

Chodba

chodba

Chodba i kuchyně mají hotové omítky, sjednocenou podlahu i dveře v dekorech dřeva.
1
2
3

Další top
reference