Komplexní řešení Vašeho bydlení

+420 725 606 660


Rozpočet rekonstrukce CENA

Rozpočty

  • koupelny
  • bytového jádra
  • bytu

Cena rekonstrukce koupelny, bytového jádra či celého bytu je prioritní pro většinu zákazníků. Ne každý ale tuší, od čeho se rozpočet rekonstrukce odvíjí a nad čím se s rozvahou zamyslet. Řemeslné práce jsou u běžné rekonstrukce, která je prováděna v 80% poptávky, více či méně stejné a rozpočet stoupá či klesá podle volby zařizovacích předmětů.

Kolik stojí rekonstrukce koupelny, bytového jádra nebo bytu?

Rekonstrukce

Poměr cena kvalita

Rekonstrukce by se měla obejít bez větších kompromisů. Jde o nákladnou záležitost a svým vzhledem a funkčností by měla dělat radost i za 20 let. Pokud potřebujete zvolit kompromis, nešetřete na tom, co nelze jen tak vyměnit. Každému zákazníkovi se snažíme vyjít vstříc po všech stránkách, ale myslíme na dobrý poměr ceny - kvality. Tento poměr opravdu platí. Často se nejlevnější zboží stěží dožije konce záruční lhůty nebo neseženete náhradní díly. Zásadně tedy při rekonstrukcích neinstalujeme bezejmenné zboží.

Vzorový rozpočet

Nabízíme Vám k nahlédnutí rozpočty prací i vybavení. Cena se odvíjí od rozsahu prací, vybraných zařizovacích předmětů, metráže a ceny obkladů a dlažeb (ceny od 160Kč/m2 po x tisíc Kč/m2). Důležitým hlediskem je, jestli se modernizuje zděná koupelna, nebo se musí bourat umakartové jádro a staví se nové z Ytongu.

Rozpočet rekonstrukce CENA

K01 Cena rekonstrukce koupelny ECONOMIC

K01 Cena rekonstrukce koupelny ECONOMIC

Cena rekonstrukce koupelny s vybouráním umakartového jádra a výstavbou nových příček z Ytongu 75 a 100. Celý rozpočet rekonstrukce je v ekonomické variantě bez kuchyňské linky na míru.

Chcete svůj individuální rozpočet? Napište nám!

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.


PEM trade s.r.o.

T. G. Masaryka 22
568 02 Svitavy

Tel.: +420 725 606 660
E-mail:


Osobní přístup, kvalitní materiály, rychlá a profesionální rekonstrukce bez starostí!


© 2021, PEM trade s.r.o. - všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑