Komplexní řešení Vašeho bydlení

+420 725 606 660


Vysněná koupelna v paneláku

Rekonstrukce panelákové koupelny Ani si nevšimnete, že jste v panelákové koupelně.Rekonstrukce panelákové koupelny je nad běžné očekávání variabilní záležitostí. Hodně záleží na typu jádra a celkové velikosti bytu.

Nevýhody panelákových bytů zná asi každý. Nejhorší a nejschátralejší částí bytu je bytové jádro, tedy koupelna a kuchyně. Pokud jste si panelákový byt koupili, lze rekonstrukcí vytvořit komfortní bydlení, které téměř nerozeznáte od výstavby rodinného domu. Tato rekonstrukce koupelny v paneláku je toho důkazem.

Majitelům záleželo na designu i materiálu a tak vybrali to nejlepší s ohledem na finanční možnosti i na svoji budoucnost. Chtějí se v bytě cítit dobře mnoho další let a opravu bytu pojali opravdu jako zkvalitnění svého života. Přeci jen budou v bytě trávit většinu volného času.

Kvalitní koupelna a kuchyně jsou srdcem bytu pro relaxaci a příjemné chvíle s rodinou. A nesporným faktem je také to, že kvalitní rekonstrukcí zvedáte tržní hodnotu bytu.

 

Řekli o nás...

„Na jaře roku 2015 jsme začali rekonstrukci bytu 3+1 s firmou PEM trade. Kompletně jsme zrekonstruovali kuchyň a koupelnu. S prací této firmy jsme velmi spokojeni. Celá rekonstrukce trvala pouze měsíc. Firmu PEM trade vřele doporučujeme.“


Základem je nové zděné jádro

V tomto případě jsme koupelnu protáhli na úkor spojovací chodbičky mezi předsíní a kuchyní. V obou případech se prostor zvětšil, což umožnilo netradiční řešení, které pozvedlo bydlení o úroveň výš.

 

Rekonstrukce koupelny

Obklady do koupelny Los Kachlos Java Los Kachlos Java

Kvalitní obklad

Kvalitní obklad je základ rekonstrukce koupelny, který opravdu poznáte a tvoří to pravé kouzlo koupelny. Majitelé si vybrali designové  obklady španělské firmy s českým zastoupením Los Kachlos ze série Java. Série se vyznačuje čistotou, decentností až téměř minimalismem, který lze rozbít dekorovaným obkladem Ceilan nebo Mindanao. Především zlaté větvičky dodají punc noblesy.

Elegantní série Java od Los Kachlos

Koupelnový nábytek a vybavení

Koupelnu jsme vybavili koupelnovým nábytkem Intedoor série Mona. Intedoor je největší výrobce koupelnového nábytku v ČR. Kvalitou, spolehlivostí a designem se řadí k evropské špičce v této oblasti.

Sprchový kout se skládá z nízké velkoformátové vaničky Gelco G5 Irena, která je z litého mramoru. Sifon je zakomponován do širší hrany vaničky s krytem, který neruší čistý design. Sprchové dveře do niky Gelco Dragon jsou s vysokou sílou skla 8 mm a masivními ložiskovými pojezdy ozdobou koupelny. Bezrámové provedení zajišťuje vzdušnost a elegantní vzhled celé koupelny.

 

 

                                                                                     
 

Rekonstrukce kuchyně

Designová kuchyně na míru v paneláku - vestavěné spotřebiče Electrolux - multifunkční trouba, mikrovlnná trouba, odsavač par a indukční varná deska | Svitavy | Litomyšl Designová skleněná deska za pracovní plochou výrazně dominuje prostoru.

Samozřejmostí je rekonstrukce kuchyně po vybourání jádra. Kuchyně byla zhotovena na míru od spřízněného kuchyňského studia. Hlavní část kuchyňské linky je většinou umisťována na stěnu, která je společná pro koupelnu. Tentokrát jsme kuchyňskou linku typu L, netypicky pro paneláková jádra, umístili opačně. Při vaření či umývání nádobí jste pohledem nasměřování k oknu s hezkým výhledem. Do kuchyně jsme rozšířili dveře, aby vzniklo propojení s obývacím pokojem a ke stěně se vešel i jídelní stůl, který je osvětlen bodovými světly. Oblast nad dřezem je osvětlena závěsným svítidlem.

Rekonstrukce bytu 3+1

Rekonstrukce bytu 3+1 obývací pokoj Rekonstrukce bytu 3+1 - dveře a obložky Invado Rekonstrukce bytu 3+1 - dveře a obložky Invado do koupelny

Ke koupelně a kuchyni jsme udělali rekonstrukci i zbylých prostor. V bytě se sjednotila podlaha a dveře, což ideálně sjednotilo celý byt. Na svoji výměnu čekají už jen dveře vchodové.

Rekonstrukce bytového jádra a bytu - fotogalerie

Rekonstrukce panelákové koupelny - dostatek místa na koš s prádlem, pračku a pohyb před ní | Svitavy | Litomyšl

Rekonstrukce panelákové koupelny - zrcadlová skříňka s osvětlením Intedoor | Svitavy | Litomyšl

Rekonstrukce panelákové koupelny - vodovodní baterie Ravak | Svitavy | Litomyšl

Rekonstrukce panelákové koupelny | Svitavy | Litomyšl

Rekonstrukce panelákové koupelny - sprchový kout Gelco Dragon s vaničkou z litého mramoru | Svitavy | Litomyšl

Rekonstrukce panelákové koupelny -  stropní podhled se zabudovaným bodovým osvětlením | Svitavy | Litomyšl

Líbí se Vám naše práce? Přemýšlíte o rekonstrukci? Napište nám!

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.© 2021, PEM trade s.r.o. - všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑