Komplexní řešení Vašeho bydlení

+420 725 606 660


Dveře PRÜM

Pro naše realizace využíváme vysoce kvalitní interiérové dveře PRÜM.Vyplňte alternativní text

Sortiment zahrnuje široké spektrum  stylů

  • standardní
  • klasické
  • moderní
  • luxusní
  • retro,

díky tomu lze vyjít vstříc jakékoliv vaši představě.


Prohlížejte, stahujte, nakupujte...

Prohlížejte online, nebo si katalogy stáhněte ve formátu PDF do svého počítače.

Katalog - designové interiérové dveře PRÜM 2016 Katalog - skleněné dveře a výplně PRÜM 2016
PRÜM 2016 PRÜM skleněné dveře a výplně 2016
   

Interiérové dveře PRÜM

Interiérové dveře PRÜM

Posuvné dveře

Předností posuvných dveří je, že se neotevírají do místnosti, ale posouvají se po stěně, nebo se zasouvají do stavebního pouzdra. Především pouzdrové dveře šetří místo a umožňují lepší využití prostoru. Elegantní řešení, jak získat prostor navíc.

Bezfalcové (bezpolodrážkové) dveře

Bezfalcové dveře jsou vyjímečnou ozdobou každého interiéru, a i proto si získávají čím dál tím více příznivců z řad architektů, projektantů, ale i samotných zákazníků. Bezfalcové dveře/bezpolodrážkové jsou dveře bez polodrážky - nemají profilovanou hranu, tzn. jsou v jedné rovině se zárubní. Vzniká tak jedinečný design dveří, který je vhodné doplnit skrytými panty. Nároční zákazníci ocení luxusní model s magnetickým zámkem, které zajišťuje velice tichý chod dveří.

Dvoukřídlé dveře

Dvoukřídlé dveře můžeme dělit na dveře se symetrickými (obě dveřní křídla jsou stejně veliká) nebo nesymetrickými křídly (každé křídlo je jinak velké). Dvoukřídlé dveře (často s nadsvětlíkem) jsou využívány jako dveře vchodové s větší požadovanou průchozí šířkou. V interiéru slouží jako výrazný dělící prvek, který dokáže významně provzdušnit a otevřít prostor. Dvoukřídlé dveře bývají často součástí moderních prosklených stěn.

Skleněné i celoskleněné dveře

Pokud milujete dostatek světla a krásný design, tak jsou tím pravým pro Vás celoskleněné dveře. Hodí se do soukromých i komerčních prostor. Celoskleněné dveře dodáváme v tloušťce skla 8 mm. Sklo použité do skleněných dveřích je bezpečnostní - ESG sklo. Tyto skla jsou běžným způsobem prakticky nerozbitná, pokud však k rozbití dojde zvláště násilným způsobem, sklo se tříští na malé oblé střepy (stejně jako u aut).

 

 

Protipožární dveře

Dveře protipožární, protihlukové, bezpečnostní nebo s radiační ochranou. Speciální vnitřní vrstvy a funkce poskytují dveřnímu křídlu individuální řešení podle vašich požadavků, zatímco vnější nezůstávají pozadu za designovými kousky.

Zárubně PRÜM

Zárubeň (hovorově futro/futra) je rám pevně umístěný ve zdi, který ohraničuje otvor dveří a tvoří jejich nosnou konstrukci. Na zárubni je pomocí pantů zavěšeno křídlo dveří. Svislé části zárubně se nazývají ostění, spodní vodorovná část se nazývá práh, horní nadpraží.

Obložkové zárubně

Obložkové zárubně nahrazují stará "ocelová futra". Výhodou obložkových zárubní je, že se vsazují do stavebního otvoru až v konečné fázi stavby či rekonstrukce. Můžete tak o vhodném výběru dveří a zárubní rozhodnout v návaznosti na ostatní interiérové prvky, jako jsou podlahy nebo schodiště. Zároveň se tím také eliminuje riziko poškození v průběhu stavby.

Profily obložkových zárubní:

 

 

 

 
 

 

Zárubně s bočním světlíkem a nadsvětlíkem

Typ WF1A (boční světlík)
Zárubeň s fixním proskleným bočním dílem, možno kombinovat s otočnými,
popř. posuvnými dveřmi. Maximální stavební otvor 2 750 × 2 260 mm.

Typ WF2A (boční světlík po obou stranách)
Zárubeň s fixními prosklenými bočními díly, možno kombinovat s otočnými, popř. posuvnými dveřmi. Maximální stavební otvor 2 750 × 2 260 mm.

Typ WF3A (boční světlík a nadsvětlík)
Zárubeň s fixním proskleným bočním a vrchním dílem, možno kombinovat pouze s otočnými dveřmi. Maximální stavební otvor 2 750 × 2 750 mm.

Typ WF4A (boční světlík po obou stranách a nadsvětlík)
Zárubeň s fixním proskleným bočním a vrchním dílem, možno kombinovat pouze s otočnými dveřmi. Maximální stavební otvor 2 750 × 2 750 mm.


PEM trade s.r.o.

T. G. Masaryka 22
568 02 Svitavy

Tel.: +420 725 606 660
E-mail:


EET

Elektronická evidence tržeb je zde prováděna v BĚŽNÉM REŽIMU.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně on-line; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.


© 2020, PEM trade s.r.o. - všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑