Komplexní řešení Vašeho bydlení

+420 725 606 660


Rekonstrukce koupelny Hradec Králové

Elegantní a mladistvá koupelna

Zelená koupelna vznikla po rekonstrukci staré koupelny panelákového typu. Kombinace zelené, šedé a bílé vytváří svěží moderní design. Šedý obklad s jemně řádkovaným dekorem, evokujícím textilní tkaninu, poskytuje dokonalý základ pro hru s odrazem světla a posunuje vzhled koupelny o úroveň výš.


Netradiční umyvadlo, které kombinuje ostrou hranu s vnitřním oválným tvarem, je stylové a upoutává na sebe pozornost | Rekonstrukce koupelny Hradec Králové Barevnou kombinací zelené, šedé a hnědé vytvoříte svěží, moderní a zároveň útulný prostor | Rekonstrukce koupelny Hradec Králové
Koupelnu jsme vybavili kvalitním koupelnovým setem umyvadla se skříňkou Twins značky Kolo, která zaručuje skvělý poměr kvality, designu a ceny. Ve sprchovém koutu je nainstalovaná vanička z litého mramoru, který díky svým vlastnostem zaručuje dlouhou životnost a vysokou odolnost výrobku. Pro celkový dojem rekonstrukce jsou důležité sladěné detaily - v tomto případě jsou to tvarově ladící kovové prvky, jako je rám sprchy, úchytky, baterie, dávkovač mýdla i zajímavé osvětlení zrcadla. Koupelna tak působí čistě a sjednoceně. Skříňka v barvě wenge dodává prostoru hloubku a útulnost.

TENDENCE

Obklady Rako Tendence mají rozměry 20 x 60 cm a odpovídají současnému trendu větších formátů. Jednoduché barevné schéma na bázi šedé a bílé, doplněné o kontrastní výraznou zelenou barvu vytvoří harmonický interiér sršící energií.►

GELCO Q9 SEMI - LITÝ MRAMOR

Výhodou sprchových vaniček z litého mramoru je především nulový průhyb a nosnost až 300 kg, nemusí se používat krycí lišty. Vaničku je možné instalovat bezbariérově do podlahy. Pokud jste zvolili vaničku jako součást barevného rozvržení koupelny v jiné než bílé barvě, je možné si ji objednat za příplatek 35% podle vzorníku RAL.

  Obklady Rako Tendence  | Rekonstrukce koupelny Hradec Králové
Sprchová vanička Gelco z litého mramoru | Rekonstrukce koupelny Hradec Králové

TIP!

Údržba sprchových vaniček - čištění lze provádět běžnými kapalnými čistícími prostředky. K poškození povrchu však může dojít při použití abrazivních čistících prostředků, které obsahují písek a látky podobného charakteru. Navystavujte litý mramor působení kyselin, čpavku, chlóru, čističe odpadu ani barviv na vlasy. Čištění provádějte výhradně měkkým hadříkem.

Oprava litého mramoru - drobné škrábance je možné přeleštit pastou používanou na karosérie aut. Pro případ většího rozsahu poškození slouží opravná sada REPAIR SET, s níž vyplníte místa hlubších rýh nebo dokonce nahradíte odštípnutý roh.

Vytápění koupelny je řešené standardním koupelnovým tělesem s elektrickou topnou tyčí ELVL 300 W | Rekonstrukce koupelny Hradec Králové Sprchový kout je vybavený sprchovou baterií JIKA TALAS, jednozámkovou sprchovou hadicí Ravak v délce 150cm z nerezi. Posuvná sprchová tyč je od Stena, stejně jako vícepolohová růžice FLORA | Rekonstrukce koupelny Hradec Králové

Koupelna je vizitkou každého domu

Praktické využití je stejně důležité jako estetický vzhled. Koupelnové doplňky by proto měly mít kvalitní zpracování, aby dlouho vydržely. Důležitý je nadčasový design, použitý materiál (mosaz, nerez) a nespokojit se s plechovými či plastovými náhražkami. Tato investice si při správné udržbě rozhodně vyplatí.

Bemeta Omega držák toaletního papíru bez krytu, chrom, 180x55x70 mm | Rekonstrukce koupelny Hradec KrálovéBEMETA OMEGA

Na toaletu jsme použili zařizovací předměty, které jsou nejen stylové, ale mají kvalitní materiálové zpracování.


  WC kombi Jika Euroline s termoplastovým sedátkem ZETA. Pro stále uklizený vzhled jsme přidali malou skříňku na úklidové a hygienické potřeby | Rekonstrukce koupelny Hradec Králové
Bemeta OMEGA WC souprava kartáče s nádobkou, chrom 90x390x100 mm | Rekonstrukce koupelny Hradec Králové OMEGA je z pochromované mosazi, ketrá je odolná vůči poškrábání. Snadno a rychle se umývá. Pochromování zajišťuje vysoký lesk a kulaté krytky zajistí neznatelné uchycení tak, aby se nenarušoval výsledný dojem z designu.

Rekonstrukce koupelny Hradec Králové

Původní koupelna | Koupelny Hradec Králové

Použité barvy našly svoji inspiraci v přírodě | Koupelny Hradec Králové

Původní WC | Koupelny Hradec Králové

Chcete novou koupelnu? Napište nám ještě dnes

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.© 2021, PEM trade s.r.o. - všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑