Komplexní řešení Vašeho bydlení

+420 725 606 660


Malá koupelna v barvě slonovinové kosti se sprchovým koutem

Návrh malé koupelny se sprchovým koutem | Koupelny-svitavy.cz 

Grafický návrh malé koupelny v paneláku | Koupelny-svitavy.czMáme další dokončenou rekonstrukci malé koupelny v paneláku.

Přes svoje skromné rozměry je schopná pojmout vše potřebné. Rohový vstup a posuvný typ otevírání dveří sprchového koutu ušetří spoustu místa, takže lze vedle něj postavit pračku se sušičkou a  umyvadlo.Grafický návrh malé koupelny v paneláku | Koupelny-svitavy.cz

 

Rekonstrukce malé panelákové koupelny je po designové a funkční stránce náročný proces

Pokud zvolíte rekonstrukci umakartového jádra dle původní dispozice, jsou možnosti rozmístění a výběru zařizovacích předmětů omezené. Dejte si hodně záležet na kvalitě materiálů a dostatečně popřemýšlejte, kterou variantu umístění a vzhledu úložných prostor vyberete. Malá koupelna si zaslouží o to větší péči, protože nenechá vyniknout královským designovým koncepcím prostoru. To však neznamená, že vaše malá paneláková koupelna se nemůže stát alespoň princeznou. Přemýšlejte o barvách a vzorech - co vás časem neomrzí, ale přitom bude stále vyjadřovat váš jedinečný styl? Působí na vás dobře hladké a lesklé, nebo drsné a přírodní povrchy? Nebo obojí? Nechte je netypicky zkombinovat. Chcete mít čistý prostor, ale potřebujete uložit spoustu věcí? Co popřemýšlet o zabudované pračce v kuchyni, která se bude schovávat za dvířky linky a do koupelny umístit plné skříňky a skleněné poličky. Proč plné skříňky? Věci v nich budou očím schované, nebude se na ně prášit a tvar, výšku či hloubku skříněk zvolíte podle požadovaného prostoru. Nebojte se objednávek atypických skříněk, většinou nejsou o moc nákladnější, než ty katalogové. Stejně tak lze nechat vyrobit sprchový kout na míru. A k tomu všemu nemusíte shánět truhláře či sklenáře, protože dnes tyto služby bezproblémů poskytují vaši oblíbení výrobci koupelnového vybavení. Skleněné poličky opticky nezaberou místo a poslouží pro pár pěkných flakónků denně používaných parfémů, voňavých svíček nebo zásobu malých srolovaných ručníků.

 

Pouzdrové dveře a koupelnové obklady Los Kachlos

Malá koupelna v paneláku s posuvnými dveřmi | Koupelny-svitavy.cz

Pouzdrové dveře šetří místo především na chodbě. Nejen, že tak nevznikne křídlový kout, který může způsobit kolizi u vchodových dveří při souběžném otevření, nebo ponechaných otevřených dveří, které pak brání v otevření těm vchodovým, ale působí velmi dobře především po designové stránce. Ač se to zdá jako drobnost, zasouvací dveře posunou styl vašeho bytu na jinou úroveň. Prostor je čistší a umožní v některých případech využít zdi, například pro úložné prostory, což v malých panelákových bytech opravdu oceníte.

Malá koupelna v paneláku s obklady Los Kachlos Sunset | Koupelny-svitavy.cz

 

Obklady Los Kachlos Sunset příjemně prosvětlí koupelnu. Jednotlivé prvky série mají univerzální design, se kterým vytvoříte nespočet variací, jak v malé, tak i ve velké koupelně.

Obklady Los Kachlos Sunset | Koupelny-svitavy.cz

Obklady Los Kachlos Sunset

  • obklad Sunset 20 x 60 Ivory
  • obklad Sunset 10 Hit Shutter 20 x 60 Ivory
  • dlažba Sunset 47,2 x 47,2 Taupé

Koupelnový žebřík Korado

Koupelnové vybavení

Vytápění koupelnovým žebříkem Korado Koralux Rondo Comfort | Koupelny-svitavy.cz Koupelnové vybavení KOLO a Intedoor | Koupelny-svitavy.cz

Na vytápění koupelny jsme použili klasický koupelnový žebřík Korado Koralux Rondo Comfort.

Trubkové otopné těleso je vyrobeno z uzavřených ocelových profilů s průřezem ve tvaru “D” a prohnutých profilů s kruhovým průřezem. Toto konstrukční řešení umožňuje dosoušení textilií. Otopná tělesa Korado Koralux Rondo Comfort jsou dodávaná se sadou pro upevnění na stěnu včetně odvzdušňovací a zaslepovací zátky. Lze je rovněž použít pro kombinované vytápění.


Koupelnový žebřík je doplněn elektronickým regulátorem prostorové teploty ELVL RE10A v bílé barvě a elektrickým topným tělesem bez integrovaného regulátoru teploty Korado.

Elektronický regulátor prostorové teploty řízený mikropočítačem s integrovanou vidlicí UNISCHUKO je určen pro regulaci elektrických topných těles. Na regulátoru prostorové teploty lze nastavit prostorovou teplotu v rozsahu od 5°C do 30°C. Elektronický regulátor RE10A je opatřen program rychlého sušení v časovém cyklu po dobu 2 hodin. Provoz regulátoru je signalizován tříbarevnou signální diodou. Maximální spínaný proud 10 A.

Další topná tělesa s příslušenstvím si můžete vybrat na našem e-shopu: TOPNÁ TĚLESA.

Koupelnu jsme vybavili nábytkovým umyvadlem se skříňkou od výrobce KOLO. Série Traffic splňuje všechny nároky na linie současného designu.

KOLO Traffic Skříňka pod umyvadlo 56,8 x 62,5 x 46,1 cm, lesklá bílá   89433

KOLO Traffic Nábytkové umyvadlo 60 x 48 cm, s otvorem, pravoúhlé   L91161

KOLO Traffic Nábytkové umyvadlo 60 x 48 cm, s otvorem, pravoúhlé   L91161

Nad umyvadlem visí zrcadlová skříňka se zásuvkou a vypínačem, která je osvětlená led světlem.Detail zrcadlové skříňky Intedoor New York | Koupelny-svitavy.cz

Čtvrtkruhový sprchový kout SanSwiss TopLine s vybavením od Ravaku | Koupelny-svitavy.cz WC s klozetem KOLO Style s inovativním systémem splachování mísy Rimfree | Koupelny-svitavy.cz
Čtvrtkruhový sprchový kout SanSwiss TOP Line 100 je posazený na kvalitní sprchové vaničce Gelco Viva 100 x 100 z litého mramoru a je vybavený nástěnnou sprchovou baterií Ravak Rosa se sprchovým sloupem. Sprchové sedátko oceníte, i když netrpíte žádným pohybovým omezením. Skvěle se na něm pod sprchou zrelaxujete a holení nohou už nebude vypadat jako nácvik artistického čísla. WC je vybaveno závěsným klozetem s hlubokým splachováním KOLO Style Rimfree. Klozetové sedátko je z duroplastu s automatickým sklápěním a kovovými klouby. Klozet je zavěšený na instalačním modulu KOLO Technic GT se systémem Smart Fresh, který automaticky při každém spláchnutí osvěží  toaletu. Revizní okénko a speciální odnímatelný čelní panel umožňuje plný přístup k modulu a stupačkám.

 

Fotogalerie rekonstrukce panelákové koupelny před a po

Nové bytové jádro v paneláku s posuvnými dveřmi do pouzdra | Koupelny-svitavy.cz

Malá koupelna v paneláku s posuvnými dveřmi | Koupelny-svitavy.cz

Vytápění koupelnovým žebříkem Korado Koralux Rondo Comfort | Koupelny-svitavy.cz

Chcete rekonstrukci koupelny? Napište nám a rezervujte si termín schůzky

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.© 2021, PEM trade s.r.o. - všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑